LastPass 1.90 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LastPass 1.90

Program properties
Rozmiar 10.74 MB
Wydawca
Strona internetowa https://lastpass.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 43

Opis wydawcy

Program LastPass to freeware'owa aplikacja umożliwiająca użytkownikowi na zapisywanie i przechowywanie wszystkich haseł i loginów do stron internetowych i programów w jednym, bezpiecznym miejscu: generowanej przez program bazie danych (zwanej skarbcem, ang. vault), chronionym jednym, głównym hasłem. Dodatkowo, program oferuje integrację, sprawiającą, iż korzystanie z wymagających logowania stron staje się niezwykle proste.

Program generuje wszystkie niezbędne do skorzystania zen pliki i funkcje automatycznie: do użytkownika należy wyłącznie jedno: wymyślenie i zapamiętania hasła głównego wykorzystywanego do uzyskania dostępu do funkcji programu. LastPass integruje się z praktycznie wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami i za jego pomocą możliwe jest automatyczne wypełnianie pól login i hasło. Za każdym razem gdy nieznane programowi dane logowania zostaną dodane, zaproponuje on użytkownikowi zapamiętanie ich na przyszłość. Sprawia to, iż logowanie sprowadza się w zasadzie do jednego, pojedynczego kliknięcia. Dodatkowo, LastPass pozwala na tworzenie profili wypełniających formularze online automatycznie, a także uzyskać dostęp do naszego skarbca haseł z innych komputerów, przeglądarek, a nawet za pomocą strony LastPass.

Inne opcje programu to generowanie bezpiecznych haseł, ochrona przed phishingiem, generowanie haseł jednorazowych, import i eksport danych, klawiatura ekranowa i więcej. Całość obudowana jest bardzo wygodnym w użyciu interfejsem umożliwiającym łatwy dostęp do wszystkich oferowanych przez program opcji i możliwości.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone