Arma II Free 1.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Arma II Free 1.11

Program properties
Rozmiar 2.38 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.arma2.com/free
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 63

Opis wydawcy

Arma II studia Bohemia Interactive jest niezwykle realistyczną symulacją współczesnego pola bitwy, pozwalająca graczom na wcielenie się w żołnierzy służących we współczesnych armiach i wykorzystanie dziesiątek elementów współczesnego arsenału wojskowego, od pistoletów i karabinów poczynając, na czołgach, samolotach i helikopterach kończąc.

Wersja Free Army II jest w zasadzie multiplayerową wersją Lite, pozwalającą graczom na starcie się w trybach sieciowych w walce przeciwko sobie, jednakże z wieloma ograniczeniami. Nie są to na szczęście ograniczenia w warstwie rozgrywki, Arma II Free oferuje graczom wszystkie rozwiązania i elementy rozgrywki jakie zdecydowały (zasłużenie) o popularności tej marki. Nie, gra po prostu ogranicza możliwość (a właściwie eliminuje) grania w kampanię dla pojedynczego gracza, skorzystanie z wysokiej rozdzielczości grafiki, a także wykorzystywania modów w grze. Poza tym jest to rasowy symulator pola bitwy, oferujący ogrom możliwości i niesamowitą wręcz grywalność. Można ją potraktować zarówno jako najzwyklejszy w świecie klient Multiplayer, jak i demo do zdecydowania się, czy warto kupić Armę II w swojej pełnej wersji.

Gra jest godna polecenia wszystkim graczom, a w szczególności fanom realistycznych, symulacyjnych gier wojskowych umożliwiających wcielenie się w żołnierzy działających na współczesnym polu walki. Dla nich będzie to gra jak znalazł, tym bardziej, że i w wersji mało bogatej w detale, jest to znakomita propozycja dla właściwie każdego z nas.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone