Heroes of Newerth 2.5.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Heroes of Newerth 2.5.6

Program properties
Rozmiar 781.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.heroesofnewerth.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

Gra Heroes of Newerth jest wieloosobową sieciową gra strategiczną w której gracze wcielają się w bohaterów dwóch przeciwnych frakcji walczących o zwycięstwo w unikalnym, stworzonym przez autorów świecie fantasy. Gra stanowi ciekawą adaptację klasycznej już mapy do Warcraft III, Defense of the Ancients.

Gracze podzieleni są na dwie drużyny: Legionu i Hellbourne, których bazy znajdują się w dwóch przeciwnych rogach mapy. Mapa podzielona jest na trzy główne tory, na których toczą się starcia, z wieżami obronnymi umieszczonymi po równo na każdej z nich. Dodatkowo, na trasie znajdują się dodatkowe jednostki generowane automatycznie, przypisywane do każdej ze stron. Jako tzw. creeps, służą one do zdobywania doświadczenia bądź wspomożenia ataku. Gra kończy się w momencie poddania się jednej ze stron, lub zniszczenia głównego budynku drużyny przeciwnej (Kaplica Ofiarna lub Drzewo Życia). Gracze dostają do dyspozycji jednego z dziewięćdziesięciu sześciu bohaterów, każdy z nich posiadający właściwe sobie umiejętności, a także wady i zalety. Zdobywanie doświadczenia jest kluczowe dla odblokowania zdolności wyższego poziomu, a także lepszego wyposażenia. Sama rozgrywka wymaga bardzo wysokiej koordynacji między poszczególnymi graczami i umiejętności trzeźwej oceny realiów.

Grafika jest bardzo przyjemna dla oka i pozwala na cieszenie się grą w pełni. Jest ona także przejrzysta, a w połączeniu z wygodnym w użyciu interfejsem sprawia, iż po prostu gra się w nią znakomicie. Warta polecenia fanom zespołowych gier taktycznych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone