Warsow 0.62 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Warsow 0.62

Program properties
Rozmiar 292.97 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.warsow.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 95

Opis wydawcy

Warsow to niezwykle szybka i dynamiczna gra sieciowa, różniąca się od zalewających rynek pseudorealistycznych strzelanek tym, iż oferuje wybitnie growy, arcade'owy styl gry skupiający się na szybkości poruszania, manipulowania postacią i wykonywania skoków w celu uzyskania przewagi nad przeciwnikiem i zlikwidowania go za pomocą każdej dostępnej broni.

Warsow dziedziczy elementy rozgrywki z serii Quake i nadaje im nowy rys i charakterystykę. Elementy takie jak circle-jumping (daleki skok z wykorzystaniem specyficznej mechaniki obrotu postaci), bunny hopping (ciągłe podskakiwanie w celu zmniejszenia ryzyka trafienia), podwójne skoki, ślizganie się po rampach i oczywiście skakanie na rakietach (czyli wykorzystanie siły odrzutu wybuchu pocisku z rakiety do zwiększenia wysokości skoku) połączone są z dodatkowymi możliwościami uskoku i rzucenia się wprzód, a także odbijania od ścian, pierwotnie wprowadzone w serii Unreal. Wszystkie specjalne ruchy posiadają własne, proste kombinacje klawiszowe, pozwalając na rozwinięcie skrzydeł bardziej zręcznym graczom. Ale obok opanowania ruchów postaci, istotne jest także opanowanie rozbudowanego arsenału gry, co razem pozwoli graczowi na pokonanie swoich przeciwników.

Grafika w Warsow jest bardzo komiksowa i pozbawiona jest krwi. Pokonani wrogowie eksplodują w chmurze kwadracików (niczym w serii Tron), a nacisk kładziony jest nie na brutalność, a na piękny styl walki wytworzony w połączeniu z oferowanymi przez grę możliwościami poruszania się. Tytuł warty polecenia każdemu graczowi sieciowemu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone