Allods Online 3.44 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Allods Online 3.44

Program properties
Rozmiar 3.62 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://allods.gpotato.eu/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

Allods Online jest oficjalna trzecią częścią rosyjskiego cyklu Rage of Mages, osadzonego w unikalnym uniwersum Allods: świata rozerwanego na części wskutek magicznego kataklizmu, gdzie indywidualne fragmenty skorupy wytworzyły własne systemy polityczne i ekonomiczne, wraz z charakterystycznymi dla siebie tylko elementami. Allods Online pozwala graczom na stworzenie własnej postaci i przemierzanie uniwersum w poszukiwaniu... Cóż, czego tylko chcą.

Allods Online wykorzystuje wiele elementów tradycyjnie powiązanych z grami typu MMORPG, jak zadania, postacie poboczne i tzw. dungeons do odkrywania (przy czym dungeon to może być wszystko, od faktycznego lochu, poprzez jaskinie, po opuszczone zamki), łącząc je z unikalnymi dla siebie elementami, jak możliwość przemierzania na magicznych statkach Astralu, przestrzeni wypełnionej magią, w której unoszą się tytułowe Allods, jak i odkrywać nowe, wyłącznie w niej spotykane elementy. Tworzenie i pilotowanie statków, a także toczenie bitew w tej przestrzeni stanowi jeden z unikalnych elementów gry. Dodatkowe możliwości to chociażby walka pomiędzy graczami na mapach takich jak Holy Land, gdzie toczy się wojna między frakcjami Imperium i Ligi. Gra posiada niezwykle rozbudowane mechanizmy zarówno dla pojedynczych graczy lubujących się w eksploracji i walce ze środowiskiem, jak i dla tych lubiących rywalizację z innymi graczami.

Gra posiada bardzo ładną grafikę i jest przystępna graczom, przez co można ją polecić właściwie każdemu, a w szczególności graczom którzy znają poprzednie gry z cyklu i ciekawi są, jak rozwinęła się sytuacja w uniwersum.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone