Miro 4.0.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Miro 4.0.6

Program properties
Rozmiar 40.04 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.getmiro.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Program Miro Player to uniwersalny, open source'owy odtwarzacz stworzony przez Participatory Culture Foundation, służący do, cóż, odtwarzania multimediów. Charakteryzuje się on ogromną funkcjonalnością, bardzo wygodnym interfejsem i znakomitym silnikiem napędzającym cały program, który pozwala na łatwe i szybkie skorzystanie z wszystkich oferowanych możliwości i narzędzi.

Pierwotnie nazywający się Democracy Player, program ten pozwala użytkownikowi na ogromna ilość rzeczy. Jego podstawowym celem jest umożliwienie użytkownikowi korzystania z multum kanałów wideo dostępnych w Internecie. Program domyślnie umożliwia skorzystanie z przeszło sześciuset programów, z możliwością dodawania własnych po prostu poprzez dodanie pliku URL. Jest to o tyle wygodne, że o ile YouTube i Google Video niestety nie należą do najszybciej ładujących się stron, ze względu na ilość reklam i powiedzmy sobie szczerze, innych dupereli w grze, to program pozwala na szybkie pobranie i wykorzystanie pliku wideo do własnych celów, co zawsze jest w cenie. Dodatkowo, program posiada zintegrowaną wyszukiwarkę plików wideo na serwisach YouTube, Google i Yahoo Video, pozwalające na pobieranie plików bezpośrednio z tych stron bez potrzeby otwierania ich. Miro dodatkowo posiada w pełni funkcjonalny klient BitTorrent z listą legalnych torrentów, przez co można pobierać wiele więcej materiałów z Internetu.

Inne elementy integralne dla Miro to automatycznie generowana, osobista biblioteka multimediów, playlisty wideo, tryb pełnoekranowy, automatyczne pobierane kanałów i wiele, wiele więcej. Program jest znakomita propozycją dla właściwie każdego.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone