Miro Converter 2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Miro Converter 2.5

Program properties
Rozmiar 7.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mirovideoconverter.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 59

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Miro Video Converter, lub po prostu Miro Converter, to potężny konwerter plików wideo, stworzony przez Participatory Culture Foundation na potrzeby, cóż, przetwarzania plików wideo do formatów innych niż ich oryginalne, a także konwertowania do formatów kompatybilnych z niektórymi współcześnie wykorzystywanymi urządzeniami. A przez niektóre, mam na myśli większość.

Program Miro Video Converter wyposażony jest w gotowe ustawienia, pozwalające na konwersję programów za pomocą mechaniki przeciągnij i upuść. Za pomocą tego programu możemy przetworzyć dowolny plik wideo do formatu kompatybilnego z urządzeniami takimi jak telefony z systemem Android, Droid / Milestone, Nexus One, G1, Magic / myTouch, Droid Eris, HTC Hero, Cliq, Behold, Apple, iPhone / iPod Touch, iPod Classic, iPod Nano, iPad oraz PSP. Dla zaawansowanych użytkowników istnieje zawsze opcja Inne.

Ponadto, program Miro może przekonwertować właściwie każdy plik wideo do formatu MP4, Theora lub Mp3 (tutaj z utratą wideo, zostaje tylko dźwięk). Najpopularniejsze formaty obsługiwane to AVI, H264, MOV, WMV, XVID, Theora, MKV, FLV (konwersja do MPEG-4), AVI, H264, MOV, WMV, XVID, Theora, MKV, FLV (konwersja do Ogg Theora) oraz AVI, H264, MOV, WMV, XVID, Theora, MKV, FLV (do WebM).

Program posiada bardzo intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, przez co godny jest polecenia każdemu użytkownikowi potrzebującemu szybkiego, wydajnego w użyciu konwertera plików wideo. Szybkość, wygoda korzystania, i co najważniejsze, pełna wydajność to zalety tego programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone