CPUMon 1.90 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CPUMon 1.90

Program properties
Rozmiar 0.49 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.den4b.com/wiki/CPUMon
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 69

Opis wydawcy

Stworzony przez Denisa Kozłowa program CPUMon o nazwie ReNamer to całkiem przydatne narzędzie, pozwalające na bieżące monitorowanie taktowania procesora komputera w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem bardzo dokładnego i czułego miernika systemowego. Program jest banalnie wręcz prosty w użyciu i może być wykorzystywany właściwie gdziekolwiek i z dowolnym komputerem.

Program monitoruje zmiany w taktowaniu procesora (wyświetlone w formie graficznego wykresu, zmieniającego się na skali procentowej, od zera do stu), a także stopień wykorzystania procesora przez komputer. Program jest niewielki i bardzo pomocny, a do tego możliwe jest skonfigurowanie jego wyglądu i dostosowanie go do naszych wymagań bez niepotrzebnego babrania się w plikach konfiguracyjnych. Wszystko jest elegancko ułożone i zorganizowane w menu znajdującym się w zasobniku systemowym i dostępne w każdym momencie. Program posiada wbudowany Carbonsoft cxCPU Processor Detection Toolkit, pozwalający dodatkowo na drobiazgową analizę hardware komputera i zidentyfikowanie takich jego elementów jak twórca, taktowanie, architektura, cache L2, obsługiwane funkcje i inne.

Interfejs programu jest zaprojektowany tak, by proces ten maksymalnie ułatwić i pozbawić niepotrzebnych, często nieprzyjemnych w użyciu opcji wpływających na wydajność pracy programu. Dodatkową zaletą jest to, iż nie wymaga on instalacji i może rozpocząć pracę już po wypakowaniu archiwum, przez co jest znakomitą propozycją dla miłośników przenośnych programów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone