Hasher 1.20 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Hasher 1.20

Program properties
Rozmiar 0.29 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.den4b.com/?x=products
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Hasher to niewielki program napisany przez Dennisa Kozłowa, pozwalający na kalkulowanie i generowanie hashy, ciągów liter i cyfr stanowiących unikalny identyfikator danego pliku. Program ten pozwala na sprawdzenie, czy nie uległa zmianie struktura pliku od czasu podania nam hasha, i upewnienie się, czy przy pliku nikt nie majstrował.

Za pomocą tego programu możemy sprawdzić, czy hashe pobranego pliku i podany na stronie są identyczne, a zatem, czy dany plik zachował integralność w czasie przesyłania i będzie bez problemu funkcjonował na naszym komputerze. Hashe są niezwykle przydatne do potwierdzania, czy pobraliśmy właściwy plik, oraz czy przypadkiem nie jest to przebrany za nasz docelowy plik program z kategorii malware. Proces sprawdzania kodu hash jest niezwykle szybki i wydajny, nie zajmuje dużo czasu i pozwala na bardzo szybkie weryfikowanie plików.

Hasher obsługuje hashe zapisane w systemach MD5, CRC32, SHA1 oraz SHA256. Jest przy tym opakowany w bardzo wygodny i intuicyjny interfejs, a do tego zajmuje minimum miejsca na dysku. Ze względu na niewielkie rozmiary, ogromną funkcjonalność, jak i szybkość działania, program należy ocenić najwyżej jak można, i polecić każdemu. Jak i inne programy autorstwa Dennisa Kozłowa, charakteryzuje się on bardzo starannym wykonaniem i niezwykłą prędkością, przy zachowaniu swojej freeware'owej natury.

Tym bardziej, że jest o aplikacja całkowicie przenośna, nie wymagająca instalacji ani innych manewrów. Wystarczy wypakować archiwum i już można działać.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone