KEmulator 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

KEmulator 1.0

Program properties
Rozmiar 0.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://free-mobile-messenger.com/2011/03/15/kemulator-v1-0/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 190

Opis wydawcy

Kemulator to potężny program oparty na języku Java, pozwalający użytkownikowi na symulowanie na swoim komputerze PC (niezależnie od tego, czy jest to laptop czy komputer stacjonarny) telefonu komórkowego z obsługa języków Java. Jest to znakomite narzędzie, szczególnie dla osób zajmujących się programowaniem Java i chcącym przetestować aplikacje przez nich pisane na platformie emulującej wiele typów telefonów.

Program Kemulator oferuje użytkownikowi możliwość wykorzystania w swojej pracy ogromnej ilości różnych modeli telefonów, z możliwością dalszego dostosowania wydajności i innych cech wybranego modelu do swoich wymagań. Aplikacja w kompleksowy sposób symuluje telefon komórkowy z obsługa Java i pozwala na uruchomienie za jej pomocą wszystkich praktycznie programów skonfigurowanych pod telefony komórkowe za pomocą języka Java. Jednocześnie oferuje ona użytkownikowi bardzo szeroką funkcjonalność w zakresie korzystania z nich, gdyż pozwala na arbitralne przypisywanie klawiszom telefonu klawiszy na naszej klawiaturze. Oczywiście, możliwe jest także korzystanie z myszy (w przypadku telefonów dotykowych) do korzystania z programu.

Podsumowując, program Kemulator to narzędzie godne polecenia każdemu, kto potrzebuje wygodnej, łatwej w użyciu aplikacji pozwalającej na emulację telefonów komórkowych z obsługa jeżyka Java. Połączenie wydajności z wygodnym interfejsem jest po prostu znakomite.

Uwaga: Korzystanie z plików .jar za pomocą tego programu niekoniecznie jest legalne. Upewnij się, że posiadasz odpowiednie prawa do plików przed ich uruchomieniem.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone