.NET Framework Cleanup Tool 2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

.NET Framework Cleanup Tool 2.0

Program properties
Rozmiar 0.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://blogs.msdn.com/b/astebner/archive/2008/08/28/8904493.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 61

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie .NET Framework Cleanup Tool to specjalistyczne oprogramowanie napisane w jednym tylko celu: by umożliwić użytkownikowi usunięcie ze swojego dysku wszystkich (bądź tylko wybranych) elementów składających się na architekturę systemu .NET, a mogących potencjalnie powodować niestabilność systemu, konflikty między oprogramowaniem i więcej. Jest to jednocześnie narzędzie skierowane do zaawansowanych użytkowników, którzy wiedzą co robią i jak robią.

Program pozwala użytkownikowi na usunięcie wskazanych przez niego wersji architektury .NET ze swojego dysku twardego, co pozwala na przywrócenie systemu do poprzedniej, w pełni sprawnej wersji, w przypadku gdy po zainstalowaniu nowej wersji .NET Framework komputer zaczyna zachowywać się w dziwny, nieprzewidziany sposób. Dzięki temu programowi możliwe jest wyczyszczenie komputera dokumentnie i ponowne zainstalowanie .NET, tym razem poprawnie.

należy jednak pamiętać o tym, iż jest to program który powinien być wykorzystywany jako rozwiązanie ostateczne: należy wpierw wyczerpać wszystkie możliwości naprawienia .NET zanim sę go uruchomi, gdyż usunięcie .NET Framework znienacka może mieć dość negatywne efekty na naszym Windows, a tego nie chcemy. Jednakże jeśli już wyczerpaliśmy wszelkie inne możliwości i postaraliśmy się, to .NET Framework cleanup tool na pewno będzie przydatnym narzędziem do naprawienia problemu, a przynajmniej na pewno do usunięcia tego, co może je powodować.

I ponownie: program jest skierowany do zaawansowanych użytkowników. Naprawdę.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone