Stuff Organizer 0.4.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Stuff Organizer 0.4.6

Program properties
Rozmiar 4.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://stufforganizer.sourceforge.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Program Stuff Organizer to open source'owy program służący do katalogowania naszych plików i folderów na dysku, w celu tworzenia łatwych do przeglądania, zarządzania i korzystania kolekcji. Jest to wyjątkowo wszechstronne, przydatne narzędzie które stanowi znakomite uzupełnienie każdego komputera, a w szczególności programów do zarządzania przestrzenią dyskową.

Stuff Organizer jest wyjątkowo potężnym i uniwersalnym menedżerem kolekcji wszelkiego typu. Pozwala on na szybkie i dokładne tworzenie zbiorów plików i ich segregowanie za pomocą wygodnego interfejsu, podzielonego na podgrupy. Pozwala on na katalogowanie gier komputerowych zgodnie z ich rokiem wydania, gatunkiem czy autorem, filmów, seriali, muzyki, programów użytkowych, kontaktów, restauracji, mediów, książek...

Jedynym czynnikiem ograniczającym funkcjonalność programu jest sam użytkownik. Program wymaga jedynie poświęcenia mu uwagi i wprowadzania danych, całą resztą zajmuje się samodzielnie. Potrafi on między innymi automatycznie pobierać dane stworzonych wpisów z serwisów takich jak Amazon.com, IMDB.com, tworzyć i obsługiwać własny wewnętrzny serwer sieciowy wraz z GUI, importować dane z tagów mp3 i DivX/XVid.. No i oczywiście można także dodawać nowe moduły, rozszerzające funkcje programu o nowe możliwości katalogowania tego co potrzebujemy. No a do tego interfejs programu jest przy tym wygodny i znakomicie zaprojektowany., co sprawia, iż jest to aplikacja jak najbardziej godna polecenia użytkownikowi, szczególnie tym poszukującym potężnych aplikacji do segregowania dysku.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone