Rainlendar 2.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Rainlendar 2.9

Program properties
Rozmiar 8.50 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.rainlendar.net
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Program o ciekawej nazwie Rainlendar to specjalny program pozwalający na wyświetlenie na Pulpicie naszego komputera aktualnego kalendarza i czasomierza, posiadającego do tego wiele dodatkowych funkcji, jak ustawianie powiadomień i przypomnień, list rzeczy do zrobienia i wiele więcej. Jest to przy tym aplikacja całkowicie freeware'owa i bardzo wygodna w użyciu.

Program Rainlendar jest niewielki i nie zabiera dużo zasobów systemowych, sprawiając iż można go swobodnie używać wraz z bardziej wymagającymi programami równocześnie. Oczywiście, gdyby był to wyłącznie kalendarz, nie byłby to zbyt przydatny program. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, iż Rainlendar oferuje także wiele dodatkowych funkcji, jak ustawianie przypomnień i powiadomień wyświetlanych o wskazanym przez użytkownika czasie, listy zadań i wydarzeń, tworzenie list rzeczy do zrobienia, a także synchronizować elementy i bazy danych programu pomiędzy instalacjami Rainlendar na wielu komputerach. Program jest w pełni kompatybilny z Windows i obsługuje takie funkcje jak przezroczystość czy ukrywanie w zasobniku, a także ustawianie go tak, by nie znikał w momencie kliknięcia przycisku Pokaż Pulpit.

Dodatkowe opcje to między innymi możliwość łatwego tworzenia skórek do programu za pomocą wbudowanego interfejsu, klawisze skrótowe i więcej. Program wymaga Windows XP SP3/2003/Vista/7, 15 MB miejsca na dysku, 512 MB RAM i kartę graficzną obsługująca przezroczystość elementów Pulpitu. Program warto polecić użytkownikom poszukującym interaktywnego kalendarza, jak i wszystkim innym potrzebującym tego typu programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone