FinalSun 1.01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FinalSun 1.01

Program properties
Rozmiar 1.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.wagnerma.de/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Stworzony przez Matthiasa Wagnera program FinalSun to najlepsze na świecie narzędzie do edytowania map i tworzenia scenariuszy w grze Tiberian Sun i jej dodatku Firestorm. Jest to niezastąpione narzędzie w ręku właściwie każdego użytkownika chcącego zajmować się modyfikowaniem jednej z najlepszych gier strategicznych na świecie. Z tego względu warto przyjrzeć się temu programowi, szczególnie, że pozwala on rozłożyć na czynniki pierwsze wszystkie, absolutnie wszystkie mapy zainstalowane w grze.

Na pierwszy rzut oka FinalSun to tylko i wyłącznie narzędzie do edytowania map. Owszem, jest to narzędzie do edytowania map, ale nie tylko. Dzięki temu programowi możliwe jest tworzenie od zera złożonych scenariuszy także dla pojedynczego gracza, gdyż pozwala on na tworzenie od zera złożonych skryptów i zestawów elementów pozwalających na wywoływanie w czasie gry określonych zachowań. Program jest do tego stosunkowo niewielki i opiera się na wykorzystywanych przez grę Tiberian Sun plikach graficznych.

Interfejs FinalSun jest niezwykle prosty i wygodny w obsłudze: wszystkie elementy stanowiące jego część są jasno opisane w towarzyszącym grze pliku pomocy, a do tego renderowanie mapy i dodawanie elementów przebiega wyjątkowo szybko i jest wprost znakomite. Program należy z całego serca polecić wszystkim graczom ciekawym struktury zadań w Tiberian Sun, poszukującym narzędzi do modowania bądź chcących stworzyć nowe konwersje. Dzięki temu, iż Tiberian Sun jest dostępny jako freeware, program można polecić każdemu graczowi, bo gra źródłowa jest dostępna absolutnie za darmo.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone