Waterfox 9.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Waterfox 9.0

Program properties
Rozmiar 14.65 MB
Wydawca
Strona internetowa http://waterfoxproject.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp x86_64/Vista x86_64/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 86

Opis wydawcy

Waterfox to specjalna wersja Firefoxa stworzona w oparciu o kod źródłowy tej jednej z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie, pozwalająca na osiągnięcie maksymalnej prędkości przy minimalnej ilości wysiłku, a także instalowania dodatkowych elementów. Jest to przy tym przeglądarka zoptymalizowana pod systemy operacyjne oparte na 64-bitowej architekturze.

Program ten, dzięki zoptymalizowaniu pod architekturę 64-bitową pozwala na pełne wykorzystanie potencjału leżącego w komputerach tego typu, jak i zaoferowanie dużo większej szybkości użytkownikom. Waterfox charakteryzuje się tym samym co Firefox, tylko że jest dużo, dużo szybszy i reaguje znacznie lepiej na polecenia użytkownika. Jest to przy tym wersja kompatybilna z wszystkimi dodatkami do przeglądarki Firefox, wykorzystująca także funkcjonalność oferowaną przez 64-bitowe instalacje takich elementów jak .NET, Flash, Java i inne. należy docenić wkład programistów w stworzenie wysoce wydajnego silnika opartego na architekturze Firefoxa 10, i należy zaznaczyć, iż stworzony przez nich program jest faktycznie bardzo, bardzo potężną przeglądarką.

Do tego charakteryzuje się Waterfox znakomitym, wygodnym interfejsem, zoptymalizowanym zgodnie z obecnymi wymogami i trendami, co łącznie sprawia, iż jest to godna polecenia alternatywa dla Firefoxa, szczególnie, że jest ona tworzona pod bezpośrednim patronatem fundacji Mozilla i z tego chociażby powodu godna polecenia użytkownikom. Polecamy ten program wszystkim 64-bitowcom z całego serca!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone