Terraria Map Editor 3.1.12 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Terraria Map Editor 3.1.12

Program properties
Rozmiar 3.42 MB
Wydawca
Strona internetowa http://terrariatips.com/2011/05/terraria-map-editor-tedit/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 710

Opis wydawcy

Program o nazwie Terraria Map Editor to program który robi dokładnie to, co się po nim oczekuje: służy do edytowania map w grze Terraria, jednej z najlepszych i najciekawszych dwuwymiarowych gier ostatnich lat, pozwalający na tworzenie od zera, a także edytowanie wygenerowanych przez gracza światów stworzonych w grze i robienie z nimi właściwie wszystkiego, co się tylko chce.

Map Editor jest niezwykle potężnym narzędziem za którego pomocą możemy dowolnie zmieniać, modyfikować i wpływać na świat Terrarrii. Niezwykle potężna funkcjonalność programu wynika także z tego, iż pozwala on na dodawanie do gry normalnie niezwykle rzadkich elementów wyposażenia, a także rud i innych rzeczy, które normalnie należałoby odszukać w świecie poprzez godziny, jeśli nie dni grania. Oczywiście, oprócz dokonywania rzeczy będących ekwiwalentem oszustwa, program pozwala także na bardziej przyziemne rzeczy, jak modyfikowanie świata i cofanie niektórych ustawień (np. przełączenia świata na tryb Hard po pokonaniu Żyjącego Muru, Wall of Flesh), a także dodawanie wody i lawy w celu stworzenia świata będącego czymś unikalnym, jak na przykład światem wody czy lawy. Z tego względu warto polecić go graczom Terrarii szukającym wyzwań, bądź chcących przywrócić swojemu światu nieco łatwiejszy stan rozgrywki. Jest to też znakomite narzędzie do analizowania zawartości gry i edytowania jej np. w celu uzyskania optymalnej konstrukcji budynków itp.

Program nie jest sankcjonowany przez autora i należy go używać na własne ryzyko. Nie mówcie, że nie ostrzegamy!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone