Toolwiz System Care 1.0.0.502 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Toolwiz System Care 1.0.0.502

Program properties
Rozmiar 3.81 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.toolwiz.com/products/toolwiz-care
Licencja Freeware
Data wysłania 2.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Program Toolwiz Care to w pełni wyposażony zestaw narzędzi służących do modyfikowania komputera w celu uzyskania optymalnej wydajności, a także chronienia go, odzyskiwania danych, przyspieszania w trakcie grania i wiele, wiele innych. Jest to w zasadzie szwajcarski scyzoryk, przeznaczony do jednego tylko celu: umożliwienia użytkownikowi jak najbardziej rozbudowanego i jak najdokładniejszego zestawu możliwości, umożliwiającego głębokie modyfikowanie i zarządzanie komputerem.

W skład zestawu Toolwiz Care wchodzą narzędzia takie jak Time Freeze, pozwalające na stworzenie wirtualnej kopii naszego komputera PC w celu testowania wprowadzonych doń zmian i zainstalowanego oprogramowania, Eye Care, chroniące oczy przed nadwyrężeniem poprzez powiadamianie o przerwach, Virtual Safe, pozwalające zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom na chronienie swoich danych, Game Booster, służące do wyłączania niepotrzebnych procesów i skupiania zasobów komputera na uruchomionej grze, jak i defragmentowania RAM, Password Manager do zarządzania hasłami oraz generowania bezpiecznych haseł trudnych do złamania, Duplicate File Finder do odnajdywania duplikatów plików, File Undelete do odzyskiwania danych, Disk Doctor do badania dysku, Disck Cleaner do jego oczyszczania oraz zestaw innych narzędzi do utrzymywania higienicznie czystego rejestru.

Zestaw posiada ponad czterdzieści różnych narzędzi, opakowanych w zgrabny i intuicyjny interfejs. Warto program zainstalować i je przetestować; a jeśli nie chcemy całości, zawsze dostępne są pojedyncze narzędzia, do pobrania ze strony producenta.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone