Trackmania Nations Forever 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Trackmania Nations Forever 2.1

Program properties
Rozmiar 494.14 MB
Wydawca
Strona internetowa http://trackmaniaforever.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.2.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 62

Opis wydawcy

Trackmania Nations ESWC to freeware'owa odmiana popularnej gry wyścigowej Trackmania, oferująca graczom dynamiczną, szybką rozgrywkę z naciskiem na jej zręcznościowy aspekt. Gracze wcielają się w rolę kierowców niewielkich samochodów wyścigowych opartych na kształtach bolidów Formuły 1 i ścigają się na setkach, jeśli nie tysiącach tras na złamanie karków.

W darmowej wersji, Nations, dostępny jest tylko jeden bolid, właśnie oparty na Formule 1, za to z możliwością dowolnego modyfikowania jego wyglądu za pomocą kolorów, wzorów i kalkomanii. Program pozwala graczom rozwijać ogromne prędkości, do 500 jednostek (gra nie używa określenia mile czy kilometry). Głównym elementem rozgrywki są wyścigi na torach w których mierzymy się z innymi graczami: wyścigi dla pojedynczego gracza to w zasadzie tylko trening przed właściwym wyścigiem. Do dyspozycji graczy oddane zostało łącznie dziewięćdziesiąt tras treningowych, uszeregowanych w trzech kategoriach trudności, z których każda ćwiczy nieco inne umiejętności.

Grafika jaka towarzyszy grze jest bardzo przyjemna dla oka, jednak prawdziwie docenią ją wyłącznie użytkownicy kart Nvidia, pod które napisany jest silnik programu. Ale centrum zawsze stanowić będzie znakomity moduł fizyki i wyścigu, pozwalający na wyjątkowo dynamiczne ściganie się z innymi graczami i walkę o zwycięstwo: bo o to chodzi w wyścigach! Gra to znakomity tytuł dla fanów bardziej arcade'owych wyścigówek, szczególnie ze względu na to, iż stawia wysokie wymagania naszej zręczności i orientacji w terenie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone