WarRock 2.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WarRock 2.4

Program properties
Rozmiar 560.55 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gamersfirst.com/warrock/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.2.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 89

Opis wydawcy

Gra o tytule WarRock to, jak można przypuszczać, gra wojenna, pozwalająca graczom wcielić się w role najemników walczących po dwóch stronach fikcyjnego konfliktu rozrywającego niewielkie państewka na Bliskim Wschodzie: Nową Imperialistyczną Unię oraz Derbaranian. Gra cechuje się jak na współczesne czasy dość średnią grafiką, lecz nadrabia to bardzo intensywną akcją i wciągająca rozgrywką.

Gra udostępnia graczom pięć klas postaci w które mogą się wcielić: inżynier wojskowy, medyk, zwiadowca , bojownik oraz jednostka broni ciężkiej, z których każda posiada własne umiejętności i własny przydział unikalnej broni. Ilość dostępnej broni jest dość ograniczona i nie może w żadnym razie konkurować z takimi tytułami jak Urban Terror czy inne darmowe gry sieciowe dostępne w Internecie. Jednakże niedosyt w kategorii broni gra nadrabia wysoką starannością w doborze artystów: grafika stoi w grze na dobrym poziomie, naturalne elementy wyglądają elegancko, a do tego doskonale animowane pojazdy sprawiają, iż szybko przestaje się zwracać uwagę na drobne graficzne niedociągnięcia. Dużym plusem jest też rozgrywka, która pozwala graczom w pełni cieszyć się realistycznym oddaniem współczesnych realiów wojskowych.

Interfejs za pomocą którego kontrolujemy naszego żołnierza jest banalny w opanowaniu i pozwala na szybkie przemieszczanie się pomiędzy punktami i walkę. Nacisk kładziony jest w walce na faktycznie wojskowe działania, a nie arcade'ową pseudorealistyczną rozgrywkę jak w wielu popularnych ostatnio grach, zaś we wczuciu się w rolę żołnierza pomaga fenomenalna oprawa dźwiękowa programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone