Tag: The Power of Paint 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Tag: The Power of Paint 2.1

Program properties
Rozmiar 54.69 MB
Wydawca
Strona internetowa https://www.digipen.edu/studentprojects/tag/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.2.2012
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Tag!: Power of Paint to unikalna gra logiczna stworzona w ramach konkursu zorganizowanego przez instytut Digipen, oferująca graczom możliwość rozwiązania specyficznych zagadek za pomocą maszynki pozwalającej na kolorowanie ścian, podłóg i sufitów, zamieniając je w specyficzne powierzchnie, umożliwiająca akrobacje, skoki i bieganie normalnie niemożliwe.

Gracz otrzymuje w Tag proste zadanie: dojście postacią z punktu A do punktu B. Jednakże przeszkody na drodze są wielorakie i często wydaje się, iż dojście tam jest niemożliwe. Utaj właśnie trzeba zastosować moc maszynki do malowania ścian. Gracz może wykorzystać jedną z trzech farb: zielonej, czerwonej lub niebieskiej. Zielona pozwala odbijać się od pomalowanej powierzchni, czerwona zwielokrotnia prędkość biegania i nadaje impet, podczas gdy niebieska pozwala na chodzenie (dosłownie) po dowolnej powierzchni. W połączeniu z przemyślanymi układami poziomów sprawia to, iż gra jest jak najbardziej warta wypróbowania, szczególnie, że poziom trudności jest w sam raz: nie za trudny, nie za łatwy, po prostu znakomicie dobrany do poziomu użytkownika i pozwalający na swobodne wykorzystanie wszystkich elementów i rozwiązanie.

Interfejs jest bardzo prosty w użyciu, a podstawy rozgrywki opanowuje się bardzo szybko. Gra jest przy tym stosunkowo niewielka i bardzo szybko wciąga. Ponadto warto na nią zwrócić uwagę, gdyż jest to tytuł, który legł u podstaw gry Portal 2, jednego z bestsellerów roku 2011. Chociażby dlatego warto dać jej szanse: nie zawsze ma się możliwość zobaczenia ewolucji gier od kuchni.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone