Toolwiz BSafe 1.1.0.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Toolwiz BSafe 1.1.0.0

Program properties
Rozmiar 1.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.toolwiz.com/products/toolwiz-bsafe
Licencja Freeware
Data wysłania 2.2.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 55

Opis wydawcy

Program o nazwie Toolwiz BSafe to łatwe w użyciu, w pełni profesjonalne narzędzie pozwalające użytkowników na szyfrowanie danych na dysku z wykorzystaniem łatwego w użyciu i instalacji programu i systemu tzw. sejfów danych. Stworzona przez Toolwiz aplikacja to znakomity, wysokiej jakości program wart polecenia każdemu użytkownikowi, a w szczególności osobom wymagającym dobrego, potężnego i co najważniejsze potężnego narzędzia do ochrony swoich danych.

Za pomocą programu BSafe możemy tworzyć własne wirtualne sejfy na dysku twardym, w którym możemy spokojnie umieścić wszelkie dane, jakie chcemy ochronić. Program automatycznie szyfruje wszystkie wstawione do sejfu pliki i foldery na bieżąco, bezproblemowo zabezpieczając je. Sejfy wirtualne działają na zasadzie montowanych wirtualnych dysków twardych, tworzonych przez program, a następnie usuwanych w momencie zakończenia pracy z naszym wirtualnym sejfem. Dane z odmontowanego dysku nie są tracone, a szyfrowane na naszym dysku twardym do późniejszego użycia. Algorytmy wykorzystywane przez program są znakomitej jakości i pozwalają na w pełni cieszenie się ochroną gwarantowaną przez program, a także łatwością obsługi. Program cechuje się ogromną przystępnością zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych użytkowników komputera.

Ze względu na przystępność i wszechstronność nie pozostaje nam nic innego jak tylko polecić program i przyznać mu maksymalne noty, szczególnie w kategorii interfejs, przystępność, no i cena. Freeware to najlepsze, co może się zdarzyć!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone