Dogfights: The Game 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dogfights: The Game 1.2

Program properties
Rozmiar 585.94 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.history.com/interactives/dogfights-the-game
Licencja Freeware
Data wysłania 2.2.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 63

Opis wydawcy

Dogfights: The Game jest darmowym symulatorem samolotow bojowych, opartym na formie epizodów, produkowany przez Kuma Reality Games. Jest to seria odcinków, opartych na serialu popularnonaukowym History Channel o nazwie Dogfights. Każdy z odcinków pozwala graczowi na doświadczenie różnych autentycznych epizodów z historii lotnictwa w okresie drugiej wojny światowej, pozwalając graczowi na wcielenie się w pilotów po obu stronach konfliktu.

Celem gry jest umożliwienie graczowi doświadczenia tego, jak czuli się piloci zasiadający za sterami najsłynniejszych maszyn z okresu drugiej wojny światowej, za pomocą bardzo realistycznej grafiki, opartej na słynnym Source Engine autorstwa Valve Software. Obecnie udostępnione zostało sześć epizodów dla graczy: Zero Killer, w którym dostępne są amerykański F6F Hellcat i japoński Mitsubishi A6M Zero, walczące w przestworzach na Pacyfiku, Japanese Kamikaze, w którym celem gracza jest ochrona okrętu USS Laffey za sterami myśliwca FrU Corsair przed atakami japońskich kamikadze w samolotach Aichi D3A, German Kamikaze, w którym to odcinku gracze za sterami P-51 Mustang mogą zobaczyć na własne oczy jak Niemcy próbowali ratować sytuację na froncie stosując taktyki samobójcze oraz Thunderbolt, w który P-47 Thunderbolt mierzy się z Focke-Wulf Fw-190 na niebach Francji. Dodatkowo są także epizody No Room for Error, w którym walka toczy się między P-51 Mustangami a Messerchmittami Bf-109 nad szwajcarskimi Alpami oraz Night Fighters, gdzie Stukasy i brytyjskie Beaufightery walczą między sobą w mroku nocy, opierając się na wskazaniach radaru.

Gra jest godna polecenia każdemu fanowi symulatorów oraz gier historycznych, gdyż pieczołowicie oddane realia wojny powietrznej na frontach drugiej wojny światowej są znakomite.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone