inSSIDer 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

inSSIDer 2.1

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.metageek.net/products/inssider/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.2.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 73

Opis wydawcy

Stworzony przez MetaGeeks LLC program inSSIDer jest specjalną aplikacja stworzoną dla użytkowników kart bezprzewodowych Wi-Fi, pozwalającą im na skanowanie wszystkich pasm używanych przez sieci bezprzewodowe w celu identyfikacji sieci, ich SSID, wykorzystywanego kanału i wielu innych informacji, niezbędnych do skorzystania zeń.

Program pozwala na szybkie zanalizowanie i pobranie informacji na temat okolicznych sieci Wi-Fi za pomocą niezwykle szybkiego i wydajnego skanera wbudowanego w program. Prędkość skanowania pozwala nie tylko na szybkie i wydajne odnalezienie sieci, ale i pobranie takich danych jak SSID (identyfikator), prędkość, kanał, a także ustawienia bezpieczeństwa (WEP, WEP2 i tak dalej). Program wyświetla użytkownikowi uaktualniany w czasie rzeczywistym wykres, pokazujący siłę sygnału w jednostkach dBm, oraz jego zmiany, pozwalając na wybranie najlepszego punktu dostępowego dla nas. Program inSSIDer obsługuje także sterowniki sieci bezprzewodowej wbudowane w system Windows Vista, a także sterowniki standardu NDIS. Inne przydatne funkcje to obsługa urządzeń GPS oraz eksportowanie danych do formatów .KML oraz Netstumbler (.nsl).

W połączeniu z niezwykle wygodnym w użyciu interfejsem i wysoką wydajnością, a także bezpłatnym charakterem programu, sprawia to, iż program jest jak najbardziej godny polecenia i wart przetestowania, szczególnie, gdy często korzystamy z sieci Wi-Fi. Wtedy bardzo przydatne może się okazać wykorzystanie narzędzia wyszukującego dostępne sieci.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone