Sudden Strike 2 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Sudden Strike 2 1.0

Program properties
Rozmiar 244.14 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gametop.com/download-free-games/sudden-strike2/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.2.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 82

Opis wydawcy

Sudden Strike 2 to kontynuacja jednej z lepszych gier strategicznych, Sudden Strike, wydanej w 2001 r. Gra oferuje możliwość toczenia bitew w realistycznie oddanych lokacjach z okresu drugiej wojny światowej i stanięcia po obydwu stronach konfliktu. Cechuje się wysokim realizmem i dbałością o detale, przy zachowaniu atrakcyjności dla gracza.

Sudden Strike 2 posiada grafikę, która nawet dzisiaj, dekadę później, jest w stanie spokojnie zachwycać i cieszyć oko. Rozgrywka oparta jest na historycznych operacjach wojskowych i wydarzeniach, jednakże zamiast biernego odtwarzania działań obydwu stron, gra idzie w kierunku pokazywania fikcyjnych operacji wojskowych, stworzonych specjalnie na potrzeby gry i pozwalających na pełne wykorzystanie jej możliwości, z zachowaniem elementów wziętych żywcem z rzeczywistości. Do dyspozycji graczy oddane zostały wojska należące do Związku Radzieckiego, sił Aliantów, Japonii no i oczywiście Trzeciej Rzeszy. Każda ze stron posiada specyficzne, unikalne misje. I tak, amerykańskie zadania polegają na wykorzystaniu niemieckiego sprzętu wojskowego do osiągnięcia celów misji, brytyjskie oparte są na faktycznych wydarzeniach w okolicach Wolfheze i Arnhem (czyli operacja Market Garden), podczas gdy misje po stronie Japonii koncentrują się na walce na terenach dżungli na wyspach Pacyfiku. Kampania Sowietów opiera się na walkach toczonych w Charkowie, w okolicach Dniepru i innych kluczowych bitwach frontu wschodniego.

Jako gra, Sudden Strike cechuje się bardzo wysokim realizmem, gdzie trzeba zwracać baczną uwagę na linię strzału, na bieżąco patrolować okolice i, generalnie, wykazywać się zmysłem wojskowym.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone