BlueScreenView 1.45 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BlueScreenView 1.45

Program properties
Rozmiar 0.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html
Licencja Freeware
Data wysłania 2.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 59

Opis wydawcy

Stworzony przez Nira Sofera program BlueScreenView to niemalże niezbędne narzędzie, pozwalające na faktyczne diagnozowanie powodów wyświetlenia przez system nienawistnego nam ludziom Blue Screen of Death – niebieskiego ekranu śmierci, który pojawia się zwykle, gdy system Windows miłościwie nam panujący spotka taki błąd, że nie jest w stanie sam ze sobą żyć i resetuje cały system.

Problem z tym jest taki, iż zwykle nie mamy możliwości zanalizowania zawartości niebieskiego ekranu i musimy polegać na bardzo ogólnikowym, microsoftowym narzędziu raportowania błędów, które rzadko kiedy faktycznie pomaga odnaleźć nam źródło problemów na naszym komputerze. Za pomocą narzędzia BlueScreenView jesteśmy w stanie przeanalizować tworzone przez program tzw. minidumps (zapisy pamięci tworzone w momencie wyświetlenia BSOD) i precyzyjne zidentyfikowanie źródła problemów. Oprócz detali technicznych, program pozwala także na symulowanie wyświetlenia BSOD, co jest całkiem przydatną opcją (szczególnie dla osób lubujących się w podziwianiu najstraszniejszego komunikatu jaki Windows ma w zanadrzu). Wszystkie opcje dostepne są za pośrednictwem znakomicie zaprojektowanego, bardzo wydajnego interfejsu.

Uwaga: program do działania wymaga uruchomienia opcji tworzenia zrzutów pamięci (minidumps). Można tę opcję włączyć w systemie za pośrednictwem karty Zaawansowane znajdującej się w menu System w naszym Panelu Sterowania. Dokładniej, opcja znajduje się pod sekcją Uruchamianie i odzyskiwanie systemu. Bez tego program ten jest bezużyteczny.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone