Windows 7 Upgrade Advisor 2.0.500 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Windows 7 Upgrade Advisor 2.0.500

Program properties
Rozmiar 7.81 MB
Wydawca
Strona internetowa http://windows.microsoft.com/upgradeadvisor
Licencja Freeware
Data wysłania 2.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 117

Opis wydawcy

Zastanawiasz się nad uaktualnieniem swojego komputera do systemu operacyjnego Windows 7? Nie jesteś pewien, czy komputer go uciągnie, albo czy będzie w stanie wykorzystać wszystkie zainstalowane przez ciebie programy? Odpowiedzią na pytania i wątpliwości związane z instalacją siódemki może swobodnie być stworzony przez Microsoft darmowy program Windows 7 Upgrade Advisor.

Program ten pozwala na sprawdzenie naszego komputera, czy będzie można na nim korzystać z systemu operacyjnego Windows 7. Program ten diagnozuje potencjalne problemy mogące wystąpić ze sprzętem, urządzeniami lub programami zainstalowanymi na komputerze, a następnie generuje listę czynności, które należy wykonać przed dokonaniem uaktualnienia. Generalnie nie powinno być problemu z komputerami pozwalającymi na uruchomienie Visty, ale warto przeprowadzić test, by sprawdzić kompatybilność. Należy jednakże pamiętać, by przed uruchomieniem programu podłączyć i włączyć wszelkie urządzenia USB lub inne urządzenia, takie jak drukarki, zewnętrzne dyski twarde lub skanery, które są regularnie używane na sprawdzanym komputerze.

Interfejs aplikacji jest banalny i bardzo wygodny w użyciu. Generalnie, jeśli jesteśmy w stanie odnaleźć skrót na Pulpicie, korzystanie z tego programu nie powinno sprawiać kłopotów. Całość zajmuje parę minut, ale rezultaty skanowania można spokojnie wydrukować.

Informacje zebrane na temat komputera zostaną przesłane do firmy Microsoft, lecz firma zapewnia, iż nie będą używane w celu zidentyfikowania użytkownika lub nawiązania z nim kontaktu.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone