Amaze 1.1.19 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Amaze 1.1.19

Program properties
Rozmiar 6.35 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.netbookfiles.com/12803/amaze-by-tinco-1114/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 55

Opis wydawcy

Program o nazwie Amaze to niewielka, ciekawa aplikacja pozwalająca użytkownikowi na tworzenie od zera labiryntów, a następnie eksportowanie ich do wskazanego przez siebie formatu. Jest to bardzo ciekawy program rozrywkowy, pozwalający na szybkie tworzenie prostych lub i bardzo złożonych diagramów i labiryntów, dla rozrywki lub jako podstawę do dalszej pracy.

Program Amaze to bardzo rozbudowane narzędzie w swojej kategorii. Pozwala ono na naprawdę szybkie i efektywne tworzenie gotowych labiryntów o dowolnym rozmiarze i trudności, zarówno w kształcie kwadratu, jak i trójkąta czy heksagonalne. Rozmiar labiryntu jest ograniczony wielkością okna programu, tak więc by osiągnąć maksymalną wielkość labiryntu należy ustawić najwyższa możliwą rozdzielczość ekranu i zmaksymalizować okno programu.

Generacja labiryntu jest niezwykle szybka i wydajna. Za jego pomocą szybko stworzymy złożone labirynty do rozwiązywana, nadające się do publikacji. Gotowe projekty labiryntów możemy eksportować do formatu PNG lub BMP, a także eksportować jako model trójwymiarowy w formacie .x3d, .py lub .mel.

Program posiada bardzo wygodny w użyciu interfejs i spokojnie można używać go na każdym praktycznie komputerze. Pewna wada jest to, iż wymaga on instalowania, jednakże niewielki rozmiar, jak i niskie obciążenie naszych zasobów systemowych sprawiają, iż nie jest w najmniejszym stopniu problemem po instalacji. Dlatego jest to z pewnością ciekawa propozycja dla osób poszukujących innowacyjnych, ciekawych aplikacji ot, tak, dla rozrywki.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone