ConvertAll 0.5.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ConvertAll 0.5.2

Program properties
Rozmiar 6.64 MB
Wydawca
Strona internetowa http://convertall.bellz.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 2.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 82

Opis wydawcy

Program ConvertAll to wszechstronny, freeware'owy program do konwertowania jednostek. Program obsługuje przeszło pięćset różnych jednostek, oferując szeroką funkcjonalność, jak i bardzo łatwe w użyciu wyszukiwanie jednostek. Aplikacja do tego posiada stosunkowo niewielki rozmiar i jest bardzo, bardzo wygodna w obsłudze.

Program nie oferuje może tak ogromnej ilości jednostek do konwersji jak największe programy tego typu, jednakże nie jest to jego celem. Celem programu jest zaoferowanie użytkownikowi bardzo wygodnej w użyciu metody przetwarzania i wyszukiwania jednostek. Interfejs charakteryzuje się ogromną przystępnością i właściwie jest głównym powodem napisania przez autora konwertera do jednostek. By wyszukać interesującą nas jednostek wystarczy w pasku programu wpisać jej nazwę lub skrót. Program automatycznie inicjuje wyszukiwanie już w momencie cząstkowego wprowadzenia nazwy, sprawiając, iż wyszukiwanie jest szybkie i banalne. Jednostki mogą być łączone razem za pomocą znaków * i /, jak i podnoszone do potęgi za pomocą symbolu ^. Dodatkowo, program obsługuje także konwersję nieliniowych jednostek, jak temperatura, a także archiwizuje ostatnio używane jednostki dla lepszej używalności programu.

Program jest bardzo, bardzo wygodny, a do tego, dzięki zestandaryzowaniu pliku danych wykorzystywanego przez program umożliwia bardzo łatwe dodawanie nowych jednostek do programu poprzez proste dodanie nowych wpisów. Podsumowując, choć nie największy, jest to z pewnością najprzystępniejszy program na rynku, a to już coś!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone