Skynergy Memoriser 1.2.0.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Skynergy Memoriser 1.2.0.0

Program properties
Rozmiar 0.78 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.skynergy.com/memoriser.html
Licencja Freeware
Data wysłania 2.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Memoriser to program stworzony przez firmę Skynergy służący do jednego tylko celu: rozwijania naszej pamięci i umożliwienia zapamiętywania skomplikowanych numerów, dat, haseł, właściwie wszystkich ważnych dla nas informacji, które powinniśmy znać na pamięć, lecz dotychczas nie mieliśmy czasu zapamiętać.

Program opiera się na bardzo prostej zasadzie: użytkownik definiuje pytanie i odpowiedź, zapisując je w odpowiedniej kategorii, a następnie program zadaje pytania, oczekując odpowiedzi. System ten jest bardzo prosty. Program przypisuje wyniki do każdego pytania i odpowiedzi zapisanych w bazie danych programu i zadaje pytania w kolejności od najgorzej zapamiętanego do najlepiej zapamiętanego. Cały proces jest niezwykle szybki i pozwala na szybkie wbijanie w pamięć numerów telefonów i innych długich ciągów cyfr. Wydaje się prymitywne? Może. Jednakże jest to system bardzo efektywny, potwierdzony latami testowania przez użytkowników, i warto chociaż spróbować dać mu szansę; może być to ten przełomowy moment, na który czekaliśmy, by zacząć zapamiętywać.

Interfejs jest bardzo wygodny w użyciu i niezwykle efektywny. Należy tutaj pochwalić także jego prostotę, która jest ogromną zaletą! Dzięki temu możemy się skupić na głównej funkcji programu, zamiast przejmować peryferiami, które są nieistotne na dłuższa metę.

Program należy także docenić za bardzo niewielką ilość zajmowanego miejsca na dysku i wysoką prędkość działania, połączoną z niewielką ilością zajmowanych przez program zasobów systemowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone