Combat Arms 3.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Combat Arms 3.0

Program properties
Rozmiar 1.91 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://en.combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 2.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 74

Opis wydawcy

Combat Arms to jedna z ciekawszych propozycji dla graczy poszukujących rozbudowanych, realistycznych gier sieciowych. Gra pozwala użytkownikom na wcielenie się w żołnierzy biorących udział w konfliktach zbrojnych na całej powierzchni kuli ziemskiej, z wykorzystaniem ogromnego arsenału broni i dodatków do niej.

Gra oferuję trzynaście trybów rozgrywki: One Man Army, Elimination, Capture The Flag, Search and Destroy, Elimination Pro, Spy Hunt, Last Man Standing, Bombing Run, Seize and Secure, Quarantine Regen, Hired Gun oraz Fireteam. Dostępne jest dwadzieścia zwykłych map, jedna dla trybu Hired Guns oraz cztery specjalne dla Fireteam. Na mapach Fireteam można walczyć zarówno z terrorystami, jak i hordami zarażonych ludzi (Infected). W grze dostępne jest przeszło dwieście różnych rodzajów broni, od karabinów szturmowych, poprzez strzelby i karabiny wyborowe, po pistolety maszynowe, pistolety i broń ciężką. Wszystkie typy uzbrojenia są możliwe do kupienia za punkty GP oraz NX. GP-(Gear Points) są to punkty, za które dokonujemy zakupów broni, ubrań czy też specjalnych dodatków. Uzyskuje się je grając. NX-(Nexon) Są to punkty, za które możemy kupić lepsze rodzaje broni, sprzęt, oraz całą gamę dodatków do naszego konta i wymagając one osobnego zakupienia za pomocą witryny Combat Arms.

Gra posiada wygodny interfejs i ładną grafikę, nie mogącą się równać co prawda z komercyjnymi tytułami typu Battlefield 3 czy Call of Duty, jednak wystarczającą do satysfakcjonującej rozgrywki sieciowej. Program to bardzo ciekawa propozycja dla każdego gracza.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone