wikidPad 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

wikidPad 2.1

Program properties
Rozmiar 7.42 MB
Wydawca
Strona internetowa http://wikidpad.sourceforge.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 55

Opis wydawcy

wikidPad to specjalny program stanowiący połączenie typowej funkcjonalności z reguły łączonej z serwisami opartymi na zasadzie wiki (czyli zawartość połączona linkami umieszczonymi w tekście) z tak prostym narzędziem, jakim jest Notatnik Windows. Rezultat? Bardzo prosta w użyciu aplikacja pozwalająca na organizowanie i szeregowanie myśli za pomocą wygodnego interfejsu Notatnika i charakterystycznej funkcjonalności znanej chociażby z Wikipedii.

No dobrze, ale czym to się tak naprawdę różni od zwykłych notatników i silników Wiki na komputery osobiste? Otóż po pierwsze, w przeciwieństwie do normalnych notatników, wikidPad obsługuje coś takiego jak formatowanie i wygląda dużo lepiej niż prymitywny notatnik. Po drugie, nie potrzebuje do funkcjonowania osobnego serwera czy specjalnego oprogramowania: wikidPad to w stu procentach samodzielna aplikacja, pozwalająca użytkownikom na szybkie organizowanie swoich notatek za pomocą WikiSłów: dowolnej kombinacji małych i wielkich liter, jak na przykład CzarnyKoń czy RudyWiesław, tworzącej link do odpowiedniej notatki o tym tytule. Oferowana przez program jest wbrew pozorom dość rzadka i sprawia, iż bardzo szybko zaczynamy automatycznie organizować nasze wiadomości i notatki w sposób wiki, zwiększając ty samym naszą wydajność i usprawniając zarządzanie wszystkim.

Bo wikidPad to przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie dla organizowania i zapisywania ogromnej ilości informacji na naszym komputerze, by pomóc zorganizować ogromne ilości danych jakimi rutynowo obracamy w życiu codziennym. Po prostu: łatwy w użyciu codzienny pomocnik, dostępny całkowicie bezpłatnie dla każdego.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone