XP-AntiSpy 3.98-2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

XP-AntiSpy 3.98-2

Program properties
Rozmiar 0.29 MB
Wydawca
Strona internetowa http://win-os.pl/start/61-xpantispy/4027
Licencja Freeware
Data wysłania 3.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 69

Opis wydawcy

Program XP-AntiSpy to niewielkie, acz potężne narzędzie dla osób chcących chronić swoją prywatność i wyłączyć niektóre z elementów systemu Windows XP, Vista i 7 (pomimo nazwy), mogących tą prywatność naruszać. A tych, wbrew pozorom, jest wcale niemało. Ten niewielki program jest wyjątkowo przydatny w tych przypadkach.

Za pomocą XP-AntiSpy możemy szybko wyłączyć niektóre z automatycznych funkcji Windows, jak wbudowane uaktualnienia i systemy badania autentyczności (czyt. legalności) systemu, mogące budzić wątpliwości u osób bardziej wyczulonych na ochronę swojej prywatności. Program udostępnia także dostęp do kilkunastu innych modyfikacji i ulepszeń pozwalających na dostosowanie wydajności programu do własnych wymagań. Program pozwala między innymi na wyłączenie funkcji automatycznej identyfikacji odtwarzacza Windows Media Player przez strony internetowe, uniemożliwienie pobierania danych o bibliotece mediów i aktualizowania jej zawartości poprzez Internet, odinstalowanie Windows Media Player , a także inne możliwości, jak wyłączenie synchronizacji czasu za pośrednictwem Internetu, umożliwienie szybkiego wyłączenia komputera i wiele, wiele innych ustawień.

Niewielki rozmiar programu w połączeniu z jego wydajnością sprawiają, iż program warto polecić każdemu, któremu na sercu leży ochrona swojej prywatności. Warto także po prostu przejrzeć listę ulepszeń i modyfikacji, gdyż zawsze może się zdarzyć, iż posiada on unikalne możliwości, nie spotykane w innych programach przez nas używanych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone