AutoIt 3.8.1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AutoIt 3.8.1.1

Program properties
Rozmiar 6.84 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.autoitscript.com/site/autoit/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Program AutoIt to oparta na tworzonych przez użytkownika skryptach aplikacja pozwalająca na symulowanie i automatyzację ogromnej ilości prostych i złożonych operacji dokonywanych na komputerze. Jest to niezwykle wszechstronne i potężne narzędzie, dzięki któremu automatyzacja naszego działania jest szybka i bezproblemowa, pod warunkiem, że znamy się choć trochę na pisaniu skryptów.

Program opiera się na prostym języku programowania (zbliżonym do języka BASIC) i obsługuje zarówno proste wyrażenia i polecenia, jak i złożone, bardziej rozbudowane funkcje. Za pomocą AutoIt możemy zautomatyzować właściwie wszystko: dobrze napisany skrypt pozwoli nam na wykonanie właściwie wszystkich zadań w Windows, od uruchamiania programów, poprzez symulowanie wciskania klawiszy i przycisków myszki, manipulowanie oknami i wiele, wiele więcej. Do tego, program pozwala na eksportowanie gotowego, stworzonego przez nas skryptu do gotowego pliku wykonawczego .exe, dzięki czemu możliwe jest wykorzystywanie stworzonych zautomatyzowanych funkcji właściwie na każdym komputerze. Ogrom możliwości oferowanych przez HTTrack jest porównywalny tylko z jego przyjemnym interfejsem i niewielkim rozmiarem.

Program jak najbardziej warty polecenia każdemu, kto posiada chociaż minimalną wiedzę na temat pisania skryptów, gdyż w kompetentnych rękach zmienia się w prawdziwą fabrykę wydajności, pozwalającą na właściwie wszystko, z założeniem, że jesteśmy skłonni poświęcić czas na rozwijanie naszych umiejętności skryptowania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone