SQLBackupAndFTP Free 6.4.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SQLBackupAndFTP Free 6.4.5

Program properties
Rozmiar 0.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sqlbackupandftp.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Program SQLBackupAndFTP Free to ograniczona w swojej funkcjonalności, darmowa wersja bardzo wszechstronnego programu służącego do automatycznego generowania kopii zapasowych serwera SQL i baz danych znajdujących się na nim, a następnie zapisywania ich na bezpiecznym dysku twardym. Jednakże nawet w swojej darmowej, ograniczonej wersji, jest to bardzo przydatny program dla każdego administratora SQL.

Program pozwala na generowanie automatycznych kopii zapasowych, a następnie zapisywanie ich na dysku twardym podłączonym lokalnie, tj. do maszyny na której znajduje się serwer, na dysku sieciowym lub wgrywanie kopii zapasowej na zewnętrzny serwer FTP. Program pozwala na generowanie kopii zapasowych ręcznie, lub ustawienie odpowiedniego zadania w harmonogramie programu, pozwalającego na codzienne generowanie kopii zapasowej. Program SQLBackupAndFTP jest napisany tak, by być uruchamianym na tym samym komputerze, na którym uruchomiony jest serwer i baza danych SQL, jednakże może działać także na komputerach zewnętrznych, uruchamiany za pomocą skryptów (chociaż ta funkcjonalność jest nadal w fazie testów). Inne funkcje oferowane przez komputer to opcjonalne powiadamianie za pomocą e-maila o wykonaniu kopii zapasowej, a także obsługa własnych skryptów SQL uruchamianych przed lub po utworzeniu kopii zapasowej.

Darmowa wersja programu, opatrzona wyjątkowo prostym w użyciu interfejsem, posiada ograniczoną funkcjonalność (można tylko ustawić dwa zadania automatyczne) i nie posiada niektórych funkcji.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone