Lunascape 6.6.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Lunascape 6.6.0

Program properties
Rozmiar 16.70 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lunascape.tv/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Przeglądarka internetowa o nazwie Lunescape to specjalistyczne narzędzie programistyczne, służące głównie osobom zajmującym się projektowaniem stron internetowych, pozwalających na otwarcie stron w jednym z trzech najpopularniejszych silników napędzających przeglądarki internetowe. Oczywiście, może także służyć jako ogólna przeglądarka internetowa, jednak jest to w głównej mierze oprogramowanie skierowane do web designerów.

Za pomocą Lunescape możemy otworzyć strony wykorzystując silniki Trident (napędzający Internet Explorer), Gecko (Firefox) lub WebKit (Safari i Chrome). Przełączanie się pomiędzy poszczególnymi silnikami jest bardzo proste i możliwe jest równoległe otwarcie w kartach przeglądarki tej samej strony, lecz z wykorzystaniem innych silników renderowania. Program pozwala także na ustawienie automatycznego przełączania silnika zależnie od otwartej strony, jak i przypisanie określonych zakładek internetowych do określonego silnika. Obok standardowych funkcji przeglądarki, Lunascape oferuje także wiele dodatkowych funkcji, jak skórki, automatyczne wypełnianie formularzy na stronie internetowej, śledzenie RSS, obsługa wielu silników wyszukiwania, przeglądanie w kartach, opróżnianie elementów związanych z prywatnością, łączenie ulubionych i wiele więcej. Do tego jest to program kompatybilny z toolbarami instalowanymi w Internet Explorer i oferuje dodatkowe dodatki.

Program to niezwykle potężne narzędzie, mogące wspomagać prace każdego twórcy stron internetowych, dzięki opcji wyświetlenia strony w trzech silnikach jednocześnie. Z tego względu jest to program godny polecenia i najwyższych not.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone