eXtra Buttons 2.2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

eXtra Buttons 2.2.5

Program properties
Rozmiar 1.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.xtrabuttons.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 169

Opis wydawcy

Program eXtra Buttons to ciekawa propozycja dla osób chcących zoptymalizować swoją wydajność w pracy na komputerze, a także przyspieszyć obsługę systemu Windows. Otóż ten niewielki, bardzo przydatny program pozwala użytkownikowi na dodanie do dziewięciu dodatkowych przycisków na pasku tytułu programu, umożliwiając daleko idące dostosowanie funkcjonalności okien Eksploratora Windows do naszych potrzeb i wymagań.

Program pozwala na dodanie dziewięciu przycisków. Pytanie, jakie to przyciski? Otóż dzięki temu programowi możemy dodać przyciski, które pozwalają na wysłanie otwartego aktualnie okna do zasobnika systemowego (zaawansowana minimalizacja), dodanie do wspólnego menu w zasobniku (tzw. launch menu), zmianę przezroczystości okna i wiele więcej. Dzięki temu programowi organizowanie przestrzeni roboczej w systemie Windows jest łatwe i szybkie, zaś wszystkie dodawane opcje nie powodują dodatkowego obciążenia komputera i zabierania jego zasobów systemowych. Wszystkie opcje są dodatkowo dostępne w momencie kliknięcia prawym przyciskiem myszy na pasek tytułu dowolnego okna, jeszcze bardziej zwiększając jego wydajność.

Interfejs programu jest niezwykle wygodny i prosty w obsłudze, a dodane przez system przyciski znacznie usprawniają, w bardzo wymierny sposób nawigowanie wewnątrz systemu Windows. Dzięki temu program jest godny polecenia każdemu, gdyż niewielki rozmiar, połączony z wbrew pozorom ogromną funkcjonalnością sprawiają, iż, jest to, cóż, prawdziwa gratka.

Program niekoniecznie jest kompatybilny z innymi programami oferującymi tą samą funkcjonalność.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone