TagScanner 5.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TagScanner 5.1

Program properties
Rozmiar 2.15 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.xdlab.ru/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.2.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

Program TagScanner to wygodny w użyciu menedżer plików audio, pozwalających na edytowanie i zarządzanie tagami w naszych plikach dźwiękowych, a także zbiorowe ich zmienianie, z wykorzystaniem szeregu zaawansowanych opcji. Dzięki temu programowi jesteśmy w stanie bardzo szybko i bez większego problemu modyfikować wszystkie nasze pliki audio.

 

TagScanner pozwala na wyszukiwanie w bazach danych online informacji takich jak nazwy albumów, okładki i inne szczegóły, i automatyczne uaktualnianie tagów zgodnie z pobranymi danymi. Oczywiście, obok automatycznego uaktualniania danych, program oferuje także możliwość modyfikowania ich ręcznie, jak i za pomocą stworzonych przez użytkownika formularzy i innych fragmentów tekstu, a także tworzenie list piosenek, które można eksportować do formatu CSV, HTML (wraz z obrazami okładek), playlisty M3U lub formatu XML. Inne opcje to między innymi obsługa tworzenia nowych folderów do organizowania plików, wbudowany odtwarzacz i inne. 

Program TagScanner oferuje ogrom funkcji, lecz ma jedną wadę: brakuje mu dokumentacji, przez co jest on raczej propozycją dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, lub bardzo cierpliwych nowicjuszy. Program obsługuje przy tym takie formaty jak  MP3, OGG, Musepack, Monkey`s Audio, FLAC, AAC, OptimFROG, SPEEX, WavePack, TrueAudio, WMA, MP4. Jest to przy tym program całkowicie darmowy, freeware'owy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone