Maxthon Browser 3.3.5.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Maxthon Browser 3.3.5.3

Program properties
Rozmiar 25.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.maxthon.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Przeglądarka internetowa o nazwie Maxthon to hybrydowy program oparty na dwóch silnikach: Webkit (Google Chrome) i Trident (Internet Explorer), mający na celu zaoferowanie użytkownikowi maksymalnej wydajności połączonej z wygodnym w użyciu interfejsem i szeroką kompatybilnością. Program posiada wszystkie podstawowe funkcje przeglądarek i kilka unikalnych tylko i wyłącznie dla siebie.

Maxthon jest przeglądarką uniwersalną i kompatybilna z praktycznie wszystkimi elementami używanymi na stronach internetowych. Połączenie dwóch uniwersalnych silników przeglądarek internetowych sprawia, iż jest to narzędzie niezwykle uniwersalne i kompatybilne z właściwie wszystkim, co można otworzyć w Internecie. Ale to nie wszystko. Unikalne funkcje przeglądarki to między innymi serwer-chmura, na którym można zapisywać swoje zakładki, wielosilnikowe wyszukiwanie stron web, a także rozlegle opcje pozwalające na dostosowanie wyglądu i zachowania programu do naszych wymagań. Dodatkowo, by usprawniacz przeglądanie sieci, program pozwala użytkownikowi także na skorzystanie z wbudowanych narzędzi takich jak zapisywanie zrzutów ekranu ze stron, pobieranie plików wideo, powiększanie fragmentów stron, dzielenie ekranu, historia przeglądania prezentowana w postaci kalendarza, pseudonimy dla odnośników URL i wiele więcej. Inne funkcje to między innymi anonimowe przeglądanie stron, zintegrowane narzędzie sprawdzania poprawności pisowni i uzupełnianie formularzy, wiele sesji przeglądania i więcej.

Interfejs programu jest bardzo wygodny, co połączone z szybkością działania i bardzo wysoką wydajnością sprawia, iż jest to narzędzie ze wszech miar znakomite.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone