TuneUp Utilities 12.0.3010.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TuneUp Utilities 12.0.3010.5

Program properties
Rozmiar 25.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.tune-up.com/download/
Licencja BOX
Data wysłania 3.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 149

Opis wydawcy

Program TuneUp Utilities to jeden z najpopularniejszych i zarazem najpotężniejszych programów służących do oczyszczania i usprawniania pracy komputera. Program ten łączy w sobie kilkadziesiąt potężnych narzędzi o zróżnicowanej naturze i wysokiej wydajności, pozwalając na jednoczesne oczyszczenie i usprawnienie komputera. Udostępniona przez twórców wersja testowa nie posiada żadnych limitów korzystania i można z niej korzystać bez ograniczeń przez okres piętnastu dni.

TuneUp Utilities pozwala użytkownikowi na pełne zoptymalizowanie wydajności swojego komputera, a także naprawienie problemów i dostosowanie zachowania systemu i poszczególnych jego ustawień do swoich wymagań. Program łączy w sobie najważniejsze opcje i funkcje zarządzania ustawieniami systemowymi, bezpieczeństwem, oczyszczaniem dysku, a także po prostu utrzymywania cyfrowej higieny w komputerze, spajając to w jedno bardzo wygodnym, nowoczesnym interfejsem. Użytkownik może swobodnie usuwać niepotrzebne pliki ze swojego dysku twardego, oczyszczać i optymalizować rejestr komputera, zmieniać i ulepszać ustawienia połączenia internetowego, odzyskiwać przypadkowo usunięte pliki, optymalizować pamięć komputera i wiele, wiele więcej. Dodatkowym ułatwieniem jest narzędzie pozwalające na automatyczne skanowanie komputera w poszukiwaniu możliwości ulepszenia jego działania: program automatycznie przeprowadza skan komputera i wyświetla sugestie, jak można ulepszyć jego wydajność.

Dodatkowo, TuneUP Utilities zawiera także menedżer deinstalacji, edytor rejestru, menedżer zadań i inne. Program to niekwestionowany król narzędzi do optymalizacji komputera. Jedyny szkopuł to limit czasowy wersji testowej (wspomniane piętnaście dni) i cena: 19.95 $ (około 60 zł).

Uwaga: Link do pobrania wyświetla stronę snapfiles.com, która umożliwia zakupienie programu w promocyjnej cenie 16.95 $ (czyli około 52 zł).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone