DataCleaner Freeware 2.4.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DataCleaner Freeware 2.4.2

Program properties
Rozmiar 47.85 MB
Wydawca
Strona internetowa http://datacleaner.eobjects.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Program DataCleaner to skierowane do użytkowników baz danych narzędzie, pozwalające na zaawansowane zarządzanie wpisami w bazach danych, a także analizowanie, optymalizowanie i dokonywanie wielu innych czynności niezbędnych w trakcie pracy na tak podstawowych częściach komputerów w Internecie, jakimi są bazy danych.

Program DataCleaner to rozbudowany analizator baz danych, pozwalający użytkownikowi na analizowanie, oczyszczanie i profilowanie zawartości baz danych, w tym baz opartych na standardach SQL Server, mySQL, Firebird, Oracle, PostgreSQL, MS Access, Open Office i wielu innych formatach baz danych. Użytkownik może używać DataCleanera do ujednolicania formatów dat, standaryzowania wartości, wyszukiwania fragmentów danych oparte na podanych przez użytkownika kryteriach oraz częstotliwości występowania, wklejać i manipulować wpisami, używać zaawansowanych metod filtrowania zawartości bazy danych i wiele, wiele więcej.

Program pozwala na eksportowanie uzyskanych przez nas danych to tzw. staging table, formatu CSV lub arkusza kalkulacyjnego Excel. Zmiany mogę być też bezpośrednio wprowadzanie do bazy danych. Użytkownik może łączyć razem wiele filtrów i funkcji, w celu uzyskania dostosowanej do swoich wymagań funkcji i wydajności. Dodatkowo, program oferuje tez narzędzia pozwalające na weryfikowanie żądań EasyDQ, analizę podobieństwa fonetycznego, a także możliwość porównywania danych z wewnątrz bazy z zewnętrznymi.

Program do tego oferuje całą tą funkcjonalność i więcej, całkowicie bezpłatnie, przez co warto go polecić, cóż, każdemu!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone