Corner Bowl Disk Monitor 10.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Corner Bowl Disk Monitor 10.0

Program properties
Rozmiar 4.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cornerbowl.com/session/add_product.aspx?catalog=dm
Licencja BOX
Data wysłania 3.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 49

Opis wydawcy

Program o nazwie Corner Bowl Disk Monitor to specjalne oprogramowanie służące do monitorowania stanu dysków twardych komputerów podłączonych do sieci. Jest to niezwykle potężne, wydajne narzędzie które stanowi znakomitą ofertę dla każdego administratora sieci i innych osób zainteresowanych programem, który umożliwia bieżące kontrolowanie stanu dysków w sieci i ustrzeżenie się przed utratą danych.

Program pozwala użytkownikowi na bieżące monitorowanie ilości wolnej przestrzeni dyskowej, pobieranie danych SMART i przewidywanie nieodwracalnego uszkodzenia dysku oraz przeprowadzanie zautomatyzowanych działań mających na celu utrzymanie wydajności dysku. Program uruchamiany jest jako usługa lokalna, na bieżąco monitorująca zamontowane na maszynie lokalnej i obecne w komputerach wpiętych do sieci dyski SMART. Użytkownik może skonfigurować odpowiednie alerty, by program automatycznie powiadamiał za pomocą e-maila, SMS, CMD, SMP Trap czy powiadomienia systemowego, iż coś się dzieje z monitorowanym dyskiem. Dodatkowo, program pozwala na automatyczne uruchamianie okresowych przeglądów dysku, czyli defragmentowanie, skanowanie w poszukiwaniu błędów, usuwanie tymczasowych plików i tak dalej.

Interfejs programu jest niezwykle wygodny w użyciu i pozwala także na generowanie raportów użycia dysku, zapisywanie historii zmian w plikach i folderach, integrację z systemem Active Directory i wiele, wiele innych opcji. Pojedyncza instalacja Corner Bowl Disk Monitor może monitorować całą sieć, bez potrzeby instalowania programu na komputerach wpiętych do niej.

Wersja testowa jest ważna 20 dni. Sam program kosztuje 99$ (ok. 300 zł).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone