Beyond Good & Evil 1.01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Beyond Good & Evil 1.01

Program properties
Rozmiar 2.10 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://bge.ubisoft.de/home.php
Licencja BOX
Data wysłania 3.7.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 259

Opis wydawcy

Beyond Good & Evil jest unikalną grą francuskiego studia Ubisoft, stworzoną przez Michela Ancela, jednego z najbłyskotliwszych twórców gier komputerowych obecnie działających na rynku. Gra stanowi połączenie wielu gatunków w jedno, łącząc je razem za pomocą specyficznej, nieco bajkowej oprawy graficznej i kontrastującej z nią mrocznej fabuły.

Gracze wcielają się w rolę Jade, freelancerki zajmującej się fotografią i dziennikarstwem, która wskutek pewnego zlecenia odkrywa istnienie konspiracji, związanej z niezdolnością rządu i sił Alpha Sections do obrony planety przed inwazją obcego gatunku DomZ. Śledztwo poprowadzi ją w miejsca i odkryje fakty które wstrząsną jej światem i mogą doprowadzić do ogólnoświatowej rewolucji... Historia opowiedziana w Beyond Good & Evil stanowi ogromny kontrast dla bajkowej grafiki inspirowanej francuskimi komiksami i twórczością niezależnych studiów animatorskich. Kontrast ten nie sprawia, iż gra staje się niepoważna, lecz wręcz przeciwnie, poprzez zastosowanie nierealistycznej grafiki pozwala na stworzenie bardziej wyrazistego świata i postaci.

Rozgrywka stanowi mariaż wielu gatunków. Od bijatyki (podstawową bronią Jade jest kij Dai-Jo do walki wręcz), poprzez bardzo arcade'owy symulator poduszkowca i statku kosmicznego (i to z działkiem) po grę logiczną. Niezwykłe urozmaicenie rozgrywki różnymi zagadkami i obecność elementów charakterystycznych dla tzw. open world games sprawiają, iż BG&E trudno jest zaszeregować. Najbliższym porównaniem byłaby seria Zelda, także jedna z najbardziej znaczących serii gier komputerowych na rynku. Beyond Good & Evil warto polecić każdemu, gdyż wciąga niesamowicie i jest prawdziwym arcydziełem.

Gra dostępna jest na platformie Steam za 4.99€ czyli około 20 zł.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone