Red Faction 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Red Faction 1.2

Program properties
Rozmiar 1.43 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.redfaction.com/
Licencja BOX
Data wysłania 3.7.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 187

Opis wydawcy

Stworzona przez Volition Inc. gra Red Faction zwana była ongiś pogromcą Half-Life. O ile w końcu statusu tego nie uzyskała, pozostaje ona bardzo przyjemną grą akcji nadającą się dla właściwie każdego gracza, tym bardziej, że lata po premierze dostępna jest w wyjątkowo niskiej cenie. Tytuł ten można polecić swobodnie wszystkim fanom gier science fiction.

Gracz wciela się w postać Parkera, młodego górnika pracującego dla korporacji Ultor w kopalniach na Marsie. Parker wyruszył na Marsa w poszukiwaniu przyszłości, by móc przemyśleć swoje życie, a w szczególności wyrwać się z planów rodziców, dla których dostanie się przez syna na Harvard stanowiło tylko kolejny punkt w planie. Jednakże rzeczywistość na czerwonej planecie odbiegała od tego, co obiecywały plakaty rekrutacyjne: górnicy tłoczą się w brudnych barakach, zarobki są niezwykle niskie, zaś strażnicy i korporacja myślą tylko o maksymalizowaniu zysków, kosztem górników. Sytuacja powoli dojrzewa do prawdziwej rewolucji...

Rozgrywka jest stosunkowo typowa dla strzelanek, jednakże z pewnymi zmianami, które sprawiają, iż gra wybija się ponad przeciętność. Do dyspozycji gracza oddane zostaje piętnaście różnych typów broni, od produkowanych przez Ultor typowych elementów uzbrojenia jak pistolet, karabin szturmowy czy wyrzutnia rakiet, po dostarczone przez pojawiających się w pewnym momencie najemników takie egzotyczne bronie jak karabin z pociskami rozpryskowymi, akcelerator (strzelający metalowymi kołkami przez ściany, wyposażony w termowizjer) czy wyrzutnia rakiet termojądrowych. Rozgrywka jest dynamiczna i zróżnicowana: środowiska w jakich przyjdzie nam toczyć walkę wymagają każde innego podejścia, a bardzo różne uzbrojenie przeciwników, bossowie i pięć pojazdów oddanych do użytku sprawiają, iż gra się po prostu przyjemnie. Całość oprawia ciekawa fabuła sci-fi, która położyła podstawy pod fabuły kolejnych części cyklu.

Gra jest dostępna na platformie Steam za 4.99€ czyli niecałe 20 zł.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone