TSR Watermark Image 2.1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TSR Watermark Image 2.1.2

Program properties
Rozmiar 0.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.watermark-image.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.7.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

Program TSR Watermark Image to automatyczne narzędzie pozwalające użytkownikowi na dodawanie znaku wodnego do wybranych przez siebie obrazów, w celu zabezpieczenia ich przed podbieraniem przez internautów, umieszczenie informacji o źródle zdjęcia czy grafiki, a także po prostu by móc łatwo oznaczać pliki graficzne (np. za pomocą liczby porządkowej lub symbolu w rogu).

Program TSR pozwala na dodawanie wpisanego przez nas i sformatowanego tekstu do wybranych plików graficznych, a także inne elementy graficzne, jako znaku wodnego. Dzięki programowi możemy skorzystać z wielu opcji pozwalających nam na precyzyjne określenie, jak znak wodny ma się prezentować na grafice, a także określić przezroczystość, rozmiar itd. z możliwością podglądu rezultatu naszych działań w każdym momencie. Program pozwala na zbiorowe przetwarzanie plików graficznych, jak i automatyczne zapisywanie ich w formatach JPG, PNG, TIFF czy GIF. Dodatkową zaletą jest możliwość zachowania przez program informacji EXIF w pliku, a także dodawanie do tagów informacji zawartych w tagach.

Program jest bardzo wydajnym i przydatnym narzędziem, pozwalającym na naprawdę bardzo szerokie oznaczanie grafik, jak i tworzenie tekstu dostosowanego do naszych wymagań. Posiada on bardzo, bardzo wiele opcji, jednakże interfejs za pomocą którego z nich korzystamy mógłby być nieco lepiej zaprojektowany, nie mówiąc już o wydajności. Jednak pomijając problemy z interfejsem jest to naprawdę znakomite narzędzie które warto polecić każdemu potrzebującemu takiego przydatnego narzędzia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone