ArmA: Armed Assault 1.18 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ArmA: Armed Assault 1.18

Program properties
Rozmiar 1.62 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.armedassault.com
Licencja BOX
Data wysłania 3.7.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 116

Opis wydawcy

ArmA: Armed Assault to oficjalna, stworzona przez czeskie studio Bohemia Interactive kontynuacja fenomenalnego symulatora wojennego znanego pod nazwą Operation: Flashpoint (obecnie ARMA: Cold War Assault). Oferuje on niezwykle realistyczną rozgrywkę stanowiącą wierne oddanie realiów współczesnego pola walki, jak i możliwość skorzystania z dziesiątek pojazdów wojskowych i broni wykorzystywanej przez współczesnych żołnierzy.

ArmA to symulator. Używanie tutaj takich określeń jak strzelanka czy strategia jest niewskazane, gdyż zachowania znane z gier FPS prowadzą tutaj nieodwołalnie do śmierci naszego awatara. Rozgrywka wymaga ogromnej cierpliwości, podejścia analitycznego i wykorzystania faktycznie wojskowych taktyk i metod działania. Oprócz realistycznej symulacji balistyki i broni, program doskonale odtwarza także realia i właściwości kierowania pojazdami wojskowymi, pancernymi, a także śmigłowcami bojowymi i myśliwcami.

Sama historia skupia się na konflikcie rozdzierającym fikcyjną wyspę Sahrani, podzieloną między związane z NATO i USA Królestwo Południowego Sahrani i Demokratyczną Republikę Sahrani na północy. Historia jest fikcyjną adaptacją potencjalnego konfliktu między Koreą Południową a Północną. Historia opowiedziana w kampanii jest ciekawa i wciągająca, jednak w porównaniu ze znakomitą fabułą Operation Flashpoint i dodatku Resistance pozostawia niedosyt. Jednakże nadrabia to bardzo ciekawa opcja Zbrojownia, pozwalająca na przetestowanie i przejrzenie elementów uzbrojenia wszystkich frakcji w grze, a także łatwy w użyciu edytor, pozwalający także na eksplorowanie ogromnych wysp archipelagu Sahrani i tworzenie własnych zadań, a także bitew i innych.

Ga dostępna jest w cenie 8 Euro w oficjalnym sklepie Bohemia Interactive.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone