Dead Space 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dead Space 1.5

Program properties
Rozmiar 7.15 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.deadspacegame.com/
Licencja BOX
Data wysłania 3.8.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 363

Opis wydawcy

Dead Space to znakomita gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, pozwalająca graczowi na przeżycie przyprawiającej o prawdziwe dreszcze historii dziejącej się na opuszczonym statku kosmicznym USG Ishimura. Dead Space stanowi bardzo udane połączenie wartkiej, wymagającej dużej uwagi i koordynacji akcji oraz horroru.

Gracz wciela się w rolę inżyniera Isaaca Clarke, stanowiącego część zespołu ratunkowego przysłanego ze statku USG Kellion w celu zbadania Ishimury po tym, jak przestała odpowiadać na wezwania. Jak to w horrorach bywa, przyczyną nie jest uszkodzona antena, a atak wrogich form życia. Lub nieżycia, gdyż nekromorfy będące głównymi przeciwnikami w grze to wskrzeszone zwłoki załogi Ishimury i obsługi naziemnej ze stacji na planecie. Większość zespołu ginie w kilka minut po pojawieniu się na Ishimurze i Isaac zostaje sam. Walka jest rozwiązana o tyle unikalnie, że Isaac, będąc inżynierem, posiada dostęp wyłącznie do narzędzi inżynieryjnych, jak piła, opalarka, zszywacz liniowy i tym podobne (wyjątkiem jest wojskowy karabin pulsacyjny) i trzeba wykazać się pewną pomysłowością w walce z wrogiem, szczególnie, że jako są to zwłoki, zwykłe ostrzelanie ich nic nie da (poza zdenerwowaniem ich). Głównym elementem walki jest odstrzeliwanie fragmentów przeciwnika i powalanie ich.

Uzupełnieniem walki są elementy zagadkowe, wymagające poruszania się w warunkach zerowej grawitacji, układania baterii i innych elementów i tym podobne. Są to elementy proste, ale dające dużą satysfakcję z rozwiązania. Ogromną zaletą gry jest także rozbudowany świat, w którym widać, ile pracy zostało włożone w stworzenie przekonującej, alternatywnej rzeczywistości sci-fi.

Produkt dostępny jest na platformie Steam w cenie 9,99 Euro (około 40 zł).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone