Fallen Earth 1.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Fallen Earth 1.7

Program properties
Rozmiar 9.54 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gamersfirst.com/fallenearth/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.8.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Fallen Earth jest jedną z ciekawszych propozycji z gatunku gier RPG oraz MMO. Jest to osadzona w postapokaliptycznym świecie sieciowa gra role playing, w której do dyspozycji graczy oddany zostaje ogromny świat o powierzchni ponad tysiąca kilometrów oraz ogromna ilość broni i elementów wyposażenia do poradzenia sobie w śmiertelnie niebezpiecznym świecie roku pańskiego 2156.

Gra rozgrywa się po światowej wojnie, w której Ziemia została zdewastowana przez broń nuklearną, biologiczną i chemiczną. Jednym z niewielu miejsc które oparły się totalnemu zniszczeniu jest Wielki Kanion w stanie Kolorado. Gracz jest jednym z tysięcy klonów pozbawionych przeszłości, który dostaje do ręki podstawowe narzędzia... i wolność, by wyrwać sobie w tym świecie kawałek ziemi, bogactwa, a może i historii dla siebie.

Rozgrywka opiera się na rozwijaniu postaci za pomocą bezklasowego systemu rozwoju cech i umiejętności. Rozwijaniu służy także niezwykle rozbudowany i potężny system tworzenia elementów wyposażenia i broni, pozwalający na pełne wykorzystanie silnych stron stworzonej przez nas postaci. Oczywiście, nie samym tworzeniem człowiek żyje: gra oferuje bardzo rozbudowany system dynamicznych wydarzeń, generujący ogromne ilości zdarzeń i zadań dla graczy, dzięki czemu rozgrywka zawsze oferuje coś nowego.

Uzupełnieniem jest przyjemna dla oka grafika, która kładzie nacisk na ciekawą stylizację i styl graficzny a nie pseudo-realistyczne przedstawienie świata. Dodatkową gwarancją jakości jest to, iż dawniej Fallen Earth było płatnym MMO, obecnie udostępnionym bezpłatnie dla graczy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone