Realm of the Mad God 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Realm of the Mad God 1.2

Program properties
Rozmiar 97.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.realmofthemadgod.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.9.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 330

Opis wydawcy

Gra o ciekawej nazwie Realm of the Mad God (Włości Szalonego Boga) to stworzony przez niezależne studio deweloperskie Wild Shadow Productions tytuł pozwalający użytkownikowi na wejście do mrocznego, szalonego świata fantasy i walkę w nim z hordami wrogich potworów i pokonanie tytułowego Szalonego Boga. Oczywiście, z pomocą innych graczy.

Gra opiera się na niezwykle szybkiej rozgrywce ukazanej w rzucie izometrycznym. Do dyspozycji gracza oddany zostaje arsenał różnorodnej broni strzeleckiej. Ale nie ma tak dobrze: potworki Szalonego Boga mają także broń i strzelają z niej całkiem celnie! Dlatego oprócz walki z wrogami wyjątkowo istotne jest unikanie ich strzałów. Mechanika ta zapożyczona została z niezwykle popularnych w Japoniii gier typu shoot 'em up, w których celem gracza jest właśnie unikanie ostrzału przy jednoczesnym niszczeniu przeciwnika.

Gra pozwala na jednoczesną zabawę do osiemdziesięciu pięciu graczy, pośród których dzielone jest doświadczenie i łupy zdobyte w czasie walki. Gracze uzyskują ponadto do dyspozycji ponad tuzin unikalnych klas postaci, od potężnego czarownika, poprzez sprytnego mistyka, po eksperta w walce na krótki dystans. Uzupełnieniem postaci jest ogromny arsenał broni z setkami różnych narzędzi do krzywdzenia przeciwnika, napitków, pancerzy i pierścieni. Śmierć postaci jest permanentna, co sprawia, iż przeżycie dłuższego okresu czasu i wyrżnięcie dużej ilości potworków jest ogromnym wyczynem.

Gra wymaga co najmniej Windows XP, procesora 2.33 GHz lub mocniejszego, 1 GB RAM oraz około stu megabajtów przestrzeni dyskowej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone