LookDisk 5.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LookDisk 5.3

Program properties
Rozmiar 4.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.fxsearch.com/ldw/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 94

Opis wydawcy

Narzędzie o przyjaznej nazwie LookDisk to specjalny program pozwalający użytkownikowi na dokładne przeszukiwanie zawartości swojego komputera, w celu znalezienia określonego przez nas pliku zgodnie z wybranymi przez nas kryteriami. Narzędzie to jest jednak czymś więcej niż tylko prostą wyszukiwarką dla plików, gdyż oferuje także szereg innych narzędzi, jak możliwość analizowania wolnego miejsca na naszym dysku czy obsługę archiwów skompresowanych.

LookDisk to bardzo uniwersalne narzędzie do przeszukiwania zawartości dysku. Program pozwala na wyszukiwanie określonych plików na dysku twardym naszego komputera, zgodnie z wskazanymi przez nas kryteriami, jak wielkość pliku, nazwa, typ i inne. Dodatkowe opcje to także wyszukiwanie tekstu wewnątrz dokumentów, łącznie ze skanowaniem plików PDF, wyszukiwanie duplikatów i usuwania ich za pomocą wbudowanej w program funkcjonalności Eksploratora Windows. Dodatkowo, użytkownik może uzyskać dane na temat zawartości naszych dysków, wykorzystania ich powierzchni, a także filtrować uzyskane za pomocą programu rezultaty za pomocą szeregu zaawansowanych filtrów, otwierać dokumenty z wykorzystaniem wskazanych przez użytkownika zewnętrznych plików, obsługę skompresowanych archiwów plików w formatach ZIP, GZIP, ARJ, CAB, RAR, LZH oraz 7z. Rezultaty wyszukiwania uzyskane za pomocą programu mogą być dodatkowo zapisywane do osobnego formatu, a także drukowane. Ogromną zaletą programu jest możliwość obsługiwania ogromnych ilości plików bez angażowania równie ogromnej ilości zasobów systemowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone