LookInMyPC 2.10.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LookInMyPC 2.10.3

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lookinmypc.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 82

Opis wydawcy

LookInMyPC to łatwe w użyciu narzędzie do pobierania kompletnych danych o naszym komputerze, od zainstalowanych podzespołów, po oprogramowanie znajdujące się na naszym dysku twardym, a także inne, drobiazgowe informacje na temat działania systemu Windows, jak lista uruchomionych procesów, usług itd.

Program ten to bardzo drobiazgowe narzędzie diagnostyczne, pozwalające na generowanie bardzo szczegółowych raportów na temat wszelkiego oprogramowania i części zainstalowanych i uruchomionych na komputerze. Obok bardzo drobiazgowych danych podzespołów, jak twórca, numer seryjny czy wydajność, program wyświetla także dane na temat systemu Windows, jak uruchomione procesy, zainstalowane usługi, zainstalowane uaktualnienia Windows, użycie pamięci i dysku twardego, bardzo dokładne informacje na temat sieci do jakiej podłączony jest komputer i wiele innych informacji. Program pozwala na wygenerowanie reportu, jak i porównywanie go z poprzednimi raportami stworzonymi przez program w celu zanalizowania zmian jakie zaistniały w systemie. Raport wygenerowany jest w formacie HTML i zawiera także linki do zewnętrznych zasobów sieciowych, pozwalające na zanalizowanie elementów komputera.

Program posiada bardzo wygodny interfejs i posiada także tę zaletę, iż jest całkowicie przenośne i może być z programu bezpośrednio wysłane na docelowy adres e-mail, na przykład pomocy technicznej. Program posiada bardzo rozbudowaną funkcjonalność, jednak zapisywanie raportu na dysku jest trochę problematyczne ze względu na dość skomplikowany interfejs tym zawiadujący.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone